Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance na trasie 92. Podpisaliśmy umowę o współpracy z wszystkimi ubezpieczycielami, jacy działają na naszym rodzimym rynku. Teren działania to trasa 92. Sprawdź, czy obsługujemy assistance u twojego ubezpieczyciela, gdy konieczna jest pomoc drogowa. Holowanie auto lawetą kierowane jest do użytkowników całej Trasy nr 92.

Nasze  doświadczenie, które zostało wypracowane na przestrzeni lat, owocuje dokładną obsługą wszystkich naszych klientów. Gdy awaria jest prosta do usunięcia, z pewnością naprawimy ją od ręki.  Gdy jest znacznie bardziej złożona i trudniejsza do wykrycia i naprawy, rozsądniejszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z naszych serwisów mechanicznych.

W ramach twojego assistance mechanik usunie usterkę twojego auta. Dzięki długoletniej obecności na rynku firma nawiązała kontakt z wykwalifikowanymi serwisami mechanicznymi. Prowadzą one usługi naprawcze. Gdy będziesz tego potrzebował, jesteśmy w stanie wskazać zakład, gdzie wszelkie problemy w twoim pojeździe zostaną rozwiązane pozytywnie. Gdy będziesz sobie tego życzył, odholujemy twój pojazd. Wystarczy, iż skażesz nam miejsce docelowe.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy na Trasie 92
I OKOLICACH